O nas

Nasza platforma powstała z myślą o łączeniu talentów wyjątkowych osobowości, które tworzą swoje autorskie projekty. Producentów oryginalnych elementów odzieży najwyższej jakości dla których najważniejszy jest komfort noszenia, jakość, pochodzenie i sposób produkcji.

Kontakt

Adres: ul. Mickiewicza 2 | 78-400 Szczecinek

Numer telefonu: (+48) 943 070 367

E-Mail: [email protected]

Misja

Grey Cat to platforma e-commercowa, która powstała aby sprzedawać oryginalne i najlepsze jakościowo produkty. Naszym celem jest nadać koloru codzienności i sprawiać, że każdy będzie się w nich czuł wyjątkowo i komfortowo każdego dnia nie rujnując swojego portfela…  W naszym sklepie znajdziesz tylko rzeczy, które mają wyjątkową historię, pomysł i są unikatowe. Produkowane z najlepszej jakości tkanin z myślą o naszej planecie.

AlterSocks

Zaczynamy modową przygodę od skarpetek i sznurowadeł. Pomysłodawcami są nasi przyjaciele z Gruzji, którzy zakładając markę AlterSocks mieli na celu dodania do życia odrobiny luzu, unikatowego stylu i sztuki printu. Wiele z wzorów to autorskie projekty lokalnych artystów ale także przyjaciół marki którzy od samego początku uwierzyli w wyjątkowość tego projektu.

POLECANE PRODUKTY

Dostawa już od 11.99 PLN. Korzystaj z paczkomatów!
This is default text for notification bar